Районні змагання з шахів

6 лют. 2018

В першу суботу лютого в селищі Золочів пройшли районні змагання з шахів серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь 10 команд з Калиновецького, Сковородинівського НВК, Гур'єво-Козачанської, Удянської, Феськівської,  Івашківської, Олександрівської, Золочівських №2 та №3 ЗОШ, Золочівської гімназії №1. Змагання пройшли окремо серед шкіл Першої та Другої груп. До складів команд входили три юнаки та одна дівчина. Серед команд Другої групи третіми призерами стала команда Удянської ЗОШ, друге місце посіла команда Гур'єво-Козачанської ЗОШ, а перемогли юнаки та дівчата Калиновецької філії. В Першій групі третє місце посіла команда Золочівської гімназії №1, друге місце – виборола команда  Золочівської ЗОШ №2, а переможцем змагань в загальнокомандному заліку стала команда Сковородинівського НВК.