Обласні змагання з техніки велосипедного туризму

25 січ. 2018

На базі Мерефянської загальноосвітньої школи №3 Харківського району відбулись обласні змагання з техніки велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2002-2006 р.р.н., як етап відбору до збірної команди Харківської області для участі в Кубках та Першості України в сезоні 2018 року. В змаганнях прийняло участь десять збірних команд районів Харківської області. Команда Золочівського району стала кращою в загальнокомандному заліку, а в особистій першості в різних вікових категоріях хороші результати показали: Сухар Андрій, Бабенко Вадим, Івасюк Владислав, Юрченко Вікторія, Веретільник Дмитро, Сентюров Максим, Тесленко Владислав. Участь команди району в змаганнях відбулась завдяки підтримці відділу освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації.