Золочівський інклюзивно-ресурсний центр

1 лют. 2018
24 січня 2018 року на сесії Золочівської селищної ради було прийнято рішення про створення комунальної установи «Золочівський інклюзивно- ресурсний центр» Золочівської селищної ради Золочівського району.

Створено Золочівський інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Прийняття цього рішення дозволить продовжити реалізацію комплексу заходів щодо поліпшення доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

Створення та діяльність такого Центру у Золочівському районі сприятиме забезпеченню дітьми з особливими освітніми потребами необхідної психолого-педагогічної підтримки,з урахуванням їх індивідуальних потреб, а також має стати ефективним засобом забезпечення прав таких осіб на освіту, сприяння розвитку їх особистості, поліпшення стану їх здоров'я та якості життя, підвищення рівня участі у житті громади.