Новий рік в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1

11 січ. 2018
Розпочались Новорічні святаі в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1. Цього року з особливим настроєм колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року.   Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме:  здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат приміщень закладу новорічними атрибутами. Вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, розмалювали шибки вікон казковими героями.  Дід Мороз, веселі зайченята, сніговики щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися  з 26 по  29 грудня. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Всі діти на святі були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв.  Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом, який порадував дітей сюрпризом з новорічної торбинки. Традиційними для малечі були солодощі від Золочівської селищної ради.