Змагання з фут залу

18 груд. 2017
На базі КП «Золочівська ЗОШ №2» пройшли змагання з фут залу серед юнаків 2003-2004р.р.н. за Програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь тринадцять команд: Довжанського, Сковородинівського НВК, Удянської, Ряснянської, Писарівської, Гур»євоКозачанської, Феськівської, Олександрівської, Івашківської, Калиновецької, Золочівських ЗОШ №2, №3 та гімназії №1. Змагання були проведені за Олімпійською системою. Серед команд Першої групи третіми призерами стала команда Золочівської ЗОШ №3, друге місце – юнаки Золочівської ЗОШ №3, а перемогли Сковородинівські юнаки. Серед команд другої групи третє місце посіла команда Гур»євоКозачанської ЗОШ, другу сходинку – юнаки з Івашківської ЗОШ, перемогу відсвяткували юнаки з Калиновецької філії. Змагання обслуговувала бригада суддів Золочівської ДЮСШ.