Вчимося жити разом

22 квіт. 2016
Районний методичний кабінет взяв участь у тренінгу для тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній і старшій школі», що відбувся 18-22 квітня в Києві. Його метою була підготовка регіональних тренерів для подальшого навчання вчителів основної і старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». У нашому районі впровадження проекту проходитиме у базових навчальних закладах: Золочівській гімназії №1, Золочівській ЗОШ №3, Олександрівській ЗОШ, Малорогозянському НВК.

Районний методичний кабінет взяв участь у тренінгу для тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній і старшій  школі», що відбувся 18-22 квітня в Києві. Його метою була підготовка регіональних тренерів для подальшого навчання вчителів основної і старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». У нашому районі впровадження проекту проходитиме у базових навчальних закладах: Золочівській гімназії №1, Золочівській ЗОШ №3, Олександрівській ЗОШ, Малорогозянському НВК.